MFR03SF2202AA0
MFR.Part #
MFR03SF2202AA0
JLCPCB Part #
C344169
Description
22kΩ 3W 500V Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS