CQ07W2J0155T5E
MFR.Part #
CQ07W2J0155T5E
JLCPCB Part #
C2771437
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 200V 500mW ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS