NQ1007F6201T4E
MFR.Part #
NQ1007F6201T4E
JLCPCB Part #
C2781483
Description
-55℃~+155℃ 200V 6.2kΩ 750mW ±1% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS