CQ07W2F4301T5E
MFR.Part #
CQ07W2F4301T5E
JLCPCB Part #
C2771397
Description
-55℃~+155℃ 200V 4.3kΩ 500mW ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS