TC0625B2000T5K
MFR.Part #
TC0625B2000T5K
JLCPCB Part #
C517534
Description
-55℃~+155℃ 200V 200Ω 333mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS