0201WMF5904TEE
MFR.Part #
0201WMF5904TEE
JLCPCB Part #
C423472
Description
-55℃~+155℃ 25V 5.9MΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS