CQ05W8F3302T5E
MFR.Part #
CQ05W8F3302T5E
JLCPCB Part #
C2771062
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 33kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS