CQ03WAF3320T5E
MFR.Part #
CQ03WAF3320T5E
JLCPCB Part #
C2770862
Description
-55℃~+155℃ 100mW 332Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS