0603WAF7505T5E
MFR.Part #
0603WAF7505T5E
JLCPCB Part #
C2767212
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75MΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS