181207J0114T4E
MFR.Part #
181207J0114T4E
JLCPCB Part #
C2765510
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS