HV06W4D2504T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
HV06W4D2504T5E
JLCPCB Part #
C2779055
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 2.5MΩ 250mW 500V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS