AS0707J0272T5E
MFR.Part #
AS0707J0272T5E
JLCPCB Part #
C2770223
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS