0201WMF7870TEE
MFR.Part #
0201WMF7870TEE
JLCPCB Part #
C423433
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 787Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS