AS0606J012JT5E
MFR.Part #
AS0606J012JT5E
JLCPCB Part #
C2770075
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 200V 600mW Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS