AS0707J0820T5E
MFR.Part #
AS0707J0820T5E
JLCPCB Part #
C965996
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 82Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS