AS05W2J0274T5E
MFR.Part #
AS05W2J0274T5E
JLCPCB Part #
C2770006
Description
-55℃~+155℃ 150V 270kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS