4C02WGJ0101TCE
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
4C02WGJ0101TCE
JLCPCB Part #
C2769417
Package
0402x4
Description
100Ω 4 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS