2D02WGJ0513TCE
MFR.Part #
2D02WGJ0513TCE
JLCPCB Part #
C2769339
Description
2 4 51kΩ 62.5mW ±200ppm/℃ ±5% 0402x2 Resistor Networks, Arrays ROHS