25121WF261KT4E
MFR.Part #
25121WF261KT4E
JLCPCB Part #
C2769069
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.61Ω 200V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS