201007D4702T4E
MFR.Part #
201007D4702T4E
JLCPCB Part #
C2768517
Description
-55℃~+155℃ 200V 47kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS