1206W4D470JT5E
MFR.Part #
1206W4D470JT5E
JLCPCB Part #
C2767751
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 47Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS