0201WMF1400TCE
MFR.Part #
0201WMF1400TCE
JLCPCB Part #
C246987
Description
-55℃~+155℃ 140Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS