0805W8F3202T5E
MFR.Part #
0805W8F3202T5E
JLCPCB Part #
C2767487
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 32kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS