201007F430KT4E
MFR.Part #
201007F430KT4E
JLCPCB Part #
C421831
Description
-55℃~+155℃ 200V 4.3Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS