0805W8F2105T5E
MFR.Part #
0805W8F2105T5E
JLCPCB Part #
C2767460
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 21MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS