AS122WJ0824T4E
- MFR.Part #
- AS122WJ0824T4E
- JLCPCB Part #
- C2770557
- Description
- -55℃~+155℃ 2W 500V 820kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS