0603WAF7682T5E
MFR.Part #
0603WAF7682T5E
JLCPCB Part #
C23107
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 76.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS