0603WAD6203T5E
MFR.Part #
0603WAD6203T5E
JLCPCB Part #
C2767112
Description
-55℃~+155℃ 100mW 620kΩ 75V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS