25121WF1051T4E
MFR.Part #
25121WF1051T4E
JLCPCB Part #
C421661
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS