0402WGD1602TCE
MFR.Part #
0402WGD1602TCE
JLCPCB Part #
C2766626
Description
-55℃~+155℃ 16kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS