CQ06W4J0182T5E
MFR.Part #
CQ06W4J0182T5E
JLCPCB Part #
C2765670
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS