1210W2F2321T5E
MFR.Part #
1210W2F2321T5E
JLCPCB Part #
C784284
Description
-55℃~+155℃ 2.32kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS