4D03WAJ0153T5E
MFR.Part #
4D03WAJ0153T5E
JLCPCB Part #
C2765562
Description
100mW 15kΩ 4 8 ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS