2D02WGJ051JTCE
MFR.Part #
2D02WGJ051JTCE
JLCPCB Part #
C2765530
Description
2 4 5.1Ω 62.5mW ±200ppm/℃ ±5% 0402x2 Resistor Networks, Arrays ROHS