2010W2J091JT4S
MFR.Part #
2010W2J091JT4S
JLCPCB Part #
C20471
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 9.1Ω Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS