VT1V331M-CRG10
Extended
Manufacturer
VT(Vertical Technology)
MFR.Part #
VT1V331M-CRG10
JLCPCB Part #
C305381
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10.5mm 10mm 2000hrs@105℃ 330uF 35V ±20% SMD,D10xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS