HP06W2F560LT5E
MFR.Part #
HP06W2F560LT5E
JLCPCB Part #
C304340
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 560mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS