CQ1007F5101T4E
MFR.Part #
CQ1007F5101T4E
JLCPCB Part #
C2771514
Description
-55℃~+155℃ 200V 5.1kΩ 750mW ±1% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS