4D0300J0330T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
4D0300J0330T5E
JLCPCB Part #
C304053
Package
0603x4
Description
33Ω 4 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS