CQ05W8F4700T5E
MFR.Part #
CQ05W8F4700T5E
JLCPCB Part #
C2759662
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 470Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS