1210W2F1212T5E
MFR.Part #
1210W2F1212T5E
JLCPCB Part #
C407219
Description
-55℃~+155℃ 12.1kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS