CQ05W8J0510T5E
MFR.Part #
CQ05W8J0510T5E
JLCPCB Part #
C2759633
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 51Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS