201007J056LT4E
MFR.Part #
201007J056LT4E
JLCPCB Part #
C421696
Description
-55℃~+155℃ 200V 56mΩ 750mW Thick Film Resistor ±5% ±800ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS