CQ07W2F1800T5E
MFR.Part #
CQ07W2F1800T5E
JLCPCB Part #
C2759577
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS