HP03W5F422KT5E
MFR.Part #
HP03W5F422KT5E
JLCPCB Part #
C2759408
Description
-55℃~+155℃ 200mW 4.22Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS