HP03W5F750JT5E
MFR.Part #
HP03W5F750JT5E
JLCPCB Part #
C2759391
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 200mW 75V 75Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS