HP05W3J0100T5E
MFR.Part #
HP05W3J0100T5E
JLCPCB Part #
C2759255
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 150V 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS