HP06W2J0113T5E
MFR.Part #
HP06W2J0113T5E
JLCPCB Part #
C2759091
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS