CQ1007J0111T4E
MFR.Part #
CQ1007J0111T4E
JLCPCB Part #
C2771535
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 200V 750mW ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS