EMVY250ARA331MHA0G
MFR.Part #
EMVY250ARA331MHA0G
JLCPCB Part #
C2758466
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 225mA@120Hz 25V 330uF 8mm ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS